Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat
Furnizare graifer buldoexcavator si ifron, DS Mures
- Număr anunț
- CN1005986
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.642 RON
- Valoare atribuită
- 42.003,83 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 10:53
- Anunț de atribuire
- CAN1010973
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030263
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MAVIPROD SRL CUI RO 6334018
Valoare atribuită
42.003,83 RON
din 48.642 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 6.638,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.