Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

”Achiziție pachet complet de echipamente topografice”

Număr anunț
SCN1023867
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
BLACK LIGHT S.R.L. (CUI 1829687)
Cod CPV
38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989.915 RON
Valoare atribuită
985.000 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
02.11.2018 10:23
Anunț de atribuire
SCNA1010331
Termen limită
20.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029714

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BLACK LIGHT S.R.L. CUI RO 1829687

Valoare atribuită

985.000 RON

din 989.915 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 4.915 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.