Ofertă acceptată Cumpărare directă

Taxa itp

Număr anunț
DA34201835
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Cod CPV
71631480-8 · Servicii de inspectie rutiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.164.426 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.164.426 RON