Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs"Contabilitatea Institutiilor Publice" - 23-24.10.2023, Cluj Napoca, Cluj
- Număr anunț
- DA34218671
- Autoritate contractantă
- CSEI MARIA MONTESSORI (CUI 4515450)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 39.477.901 RON
- Data publicării
- 11.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 11.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.