În evaluare
Anunț de participare
Furnizare mobilier nemedical si medical
- Număr anunț
- CN1092698
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.787.114 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 12:45
- Termen limită
- 25.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 344260-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271289
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Model contract.docx.p7s
- 5.Modele de formulare.docx.p7s
- CS PARTEA 1.pdf.p7s
- CS PARTEA 2.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271289.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (4)
-
25.06.2026 12:51
-
22.06.2026 15:58ContestatieContestatie
-
12.06.2026 11:21Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareCaiet de sarcini editabil
-
12.06.2026 11:20Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificariRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
E-LABORATOR FEERIA SRL CUI RO 16315943
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WOODART SRL CUI RO 11287940
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.