Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Achizitie tehnică de calcul: LOT III, LOT V

Număr anunț
SCN1023865
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197.700,80 RON
Valoare atribuită
196.497 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
02.11.2018 09:03
Anunț de atribuire
SCNA1010489
Termen limită
16.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1029635

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 197.700,80 RON Adjudecat: 196.497 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
3 LOT III: Achiziţie unităţi calculator desktop şi monitor, cu si… 181.216,80 RON S.C. Sharolt Group S.R.L. 196.497 RON
5 LOT V: Obiecte de inventar (Multifuncţionala laser monocrom A4 … 16.484 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

196.497 RON

din 197.700,80 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.203,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.