Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,9% sub estimat
Platforma electrochirurgie cu sigilare vasculara
- Număr anunț
- SCN1023909
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.000 RON
- Valoare atribuită
- 111.387,71 RON 10,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 08:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1009483
- Termen limită
- 14.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030247
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini platf electrochirurgicala.PDF.p7s
- Contract furnizare.doc.p7s
- FisaDate_DF1030247.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
111.387,71 RON
din 125.000 RON estimat
10,9%
Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 13.612,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.