Atribuită
Anunț de participare
Achizitie aparat hemofiltrare acuti
- Număr anunț
- SCN1023898
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33181100-3 · Aparate de hemodializa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141.750 RON
- Valoare atribuită
- 141.750 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 08:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1010537
- Termen limită
- 09.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030170
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Subcontractanți 1
INFOMED SA-ELVETIA CUI CHE 108587940
Valoare atribuită
141.750 RON
din 141.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro