Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Sstem endoscopic pentru chirurgia nasului si a sinusurilor
- Număr anunț
- SCN1023896
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33168100-6 · Endoscoape (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.815 RON
- Valoare atribuită
- 137.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1008947
- Termen limită
- 14.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030221
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini sistem endoscopic pentru chirurgia nasului si a sinusurilor.doc.p7s
- FisaDate_DF1030221.pdf
- Model contract furnizare.docx.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
137.000 RON
din 137.815 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 815 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.