Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat
Set experimente electromagnetism, sonda de temperatura cu fibra optica
- Număr anunț
- SCN1023894
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- INTERNET SRL (CUI 3738763)
- Cod CPV
- 43329000-5 · Ansambluri de echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.500 RON
- Valoare atribuită
- 41.671 RON 8,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 08:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1009516
- Termen limită
- 15.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030196
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_sarcini_lot1.PDF.p7s
- caiet_sarcini_lot2.PDF.p7s
- Clauze_contractuale_obligatorii.PDF.p7s
- FisaDate_DF1030196.pdf
- Formulare_model.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 45.500 RON Adjudecat: 41.671 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Set experimente electromagnetism | 42.000 RON | InterNET | 41.671 RON ↓0,8% |
| 2 | Sonda de temperatura cu fibra optica | 3.500 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTERNET SRL CUI RO 3738763
Valoare atribuită
41.671 RON
din 45.500 RON estimat
8,4%
Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 3.829 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.