Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII VULCANIZARE COMFORM DEVIZ NR95 - UM02049

Număr anunț
DA34225752
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.866.833 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.866.833 RON