Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de transport a 137,33 mc masa lemnoasa din proprietatea Comunei Livezi

Număr anunț
DA34181930
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZI (PRIMARIA COMUNEI LIVEZI) (CUI 2541371)
Cod CPV
77210000-5 · Servicii de transport de busteni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.984.714 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.984.714 RON