Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la instalatia electrica si Masurare si verificare priza de pamant

Număr anunț
DA34225172
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.988.787 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.988.787 RON