Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carucior de curatenie - cadru metalic, galeti, presa pentru stors mop, 3 tavi, sac pvc - NEMO SLIM

Număr anunț
DA34220257
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ION HOLBAN (CUI 4540755)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
385.586 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385.586 RON