Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie sisteme de iluminat,proiector led si spot cu lentila Fresnel si LED ALB

Număr anunț
DA34209305
Autoritate contractantă
FILARMONICA DE STAT (CUI 4253790)
Cod CPV
31527260-6 · Sisteme de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.286.935 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.286.935 RON