Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENȚĂ MEDICALĂ PENTRU COMPETIȚIA MTB UPHILL TO CURMĂTURA 2023

Număr anunț
DA34223101
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Cod CPV
79624000-4 · Servicii de asigurare de personal de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.909.224 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.909.224 RON