Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tifon medical 0.90m lat - 32±4g/mp; si fese tifon 10m/10cm - 32±2g/mp

Număr anunț
DA34224585
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Cod CPV
33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.163.740 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.163.740 RON