Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii proiectare faza (SF)-obiectiv-reabilitare, modernizare, extindere și dotare Sală de sport

Număr anunț
DA34223501
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.778.557 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.778.557 RON