Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serv de verif. PT pt proiectul "Renov. energetica blocuri de locuinte lot 6 Negresti-Oas

Număr anunț
DA34219939
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.447.802 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.447.802 RON