Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii electrice interioare si extindere retea voce date in baza de recuperare spital

Număr anunț
DA34217681
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.481.324 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.481.324 RON