Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii hoteliere - CSM Targoviste - baschet feminin senioare la hotel_Hotel Bavaria Blu_Constanta

Număr anunț
DA34193594
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL TARGOVISTE (CUI 24347768)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.906.585 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.906.585 RON