Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii curente spatiu de joaca, com. Dagata, jud. Iasi

Număr anunț
DA34216038
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.315.743 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.315.743 RON