Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de realizare a bazei de date ce trebuie integrata in RENNS la nivelul UAT

Număr anunț
DA34224348
Autoritate contractantă
COMUNA HARTIESTI (CUI 4122566)
Cod CPV
48612000-1 · Sistem de gestiune a bazelor de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.540.535 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.540.535 RON