Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cameră de sablare ermetică, cu formă anatomică, pentru opere de dimensiuni medii şi mici, compusă di

Număr anunț
DA34224806
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
Cod CPV
39310000-8 · Echipament de restaurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.809.831 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.809.831 RON