Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla cutata PR35 8000mm lungime+Tabla cutata PR35 7800mm lungime+Coama dreapta tabla
- Număr anunț
- DA34207286
- Autoritate contractantă
- Institutul de cercetare dezvoltare pentru montanologie Cristian-Sibiu (CUI 28746907)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.340.801 RON
- Data publicării
- 10.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 12.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.