Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare aparate de aer conditionat la sediile DGASPC Satu Mare

Număr anunț
DA34209557
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.999.568 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.999.568 RON