Ofertă acceptată Cumpărare directă

Funizare agregate minerale

Număr anunț
DA34213110
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZA (CUI 4395019)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.821.264 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.821.264 RON