Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP DesignJet T1700 44-in PostScript Printer, Single Roll

Număr anunț
DA34220758
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.596.638 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596.638 RON