Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foarfeca foarfece otel 16 cm 16cm 160 mm maner ergonomic negru DONAU Classic

Număr anunț
DA34225589
Autoritate contractantă
Spitalul de Oncologie Monza (CUI 39932735)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON