Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inspectie Tehnica Periodică -ITP autoturism Dacia Logan VL-58-JUD

Număr anunț
DA34219396
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.413.193 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.413.193 RON