Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cort de gradina tip Pavilion, 3 x 3m, Pliabil, cadru metalic REF.85751 EL - VERDE SAU ALBASTRU

Număr anunț
DA34200493
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
38.788.535 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.788.535 RON