Atribuită Cumpărare directă

CARNE PORC SI PREPARATE

Număr anunț
DA34789042
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau (CUI 4566372)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI 4949971)
Cod CPV
15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.045 RON
Data publicării
05.01.2024 13:45
Data finalizării
08.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.045 RON