Atribuită Cumpărare directă

RA 5329 PESTE CONGELAT

Număr anunț
DA34792245
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
T.D.R. ACCENT SRL (CUI 18758858)
Cod CPV
15221000-3 · Peste congelat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
71.340 RON
Data publicării
05.01.2024 13:45
Data finalizării
08.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.340 RON