Atribuită Cumpărare directă

RA 47 SERVICII DE INCHIRIERE BUTELIE MEDICINALA NIONTIX

Număr anunț
DA34792009
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
66162000-3 · Servicii de custodie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
547,50 RON
Data publicării
05.01.2024 13:45
Data finalizării
08.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,50 RON