Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipament de birou in cadrul proiectului SAFE FUTURE 1HARD/4.3/36

Număr anunț
DA34237846
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.357.699 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.357.699 RON