Ofertă acceptată Cumpărare directă

VACCIN RABIC INACTIVAT / Verorab x 1 flac. pulb. monodoza + 1 ser. preumpl.

Număr anunț
DA34185617
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
12.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON