Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare centrala si autorizare,verificare si curatare cos de fum

Număr anunț
DA34227078
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Carmen Sylva" Horia (CUI 23102034)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.712.260 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.712.260 RON