Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE HARTIE FORMAT A4 si PACHET DE CARTUSE DE TONER PENTRU MULTIFUNCTIONALE SI COPIATOARE LASER

Număr anunț
DA34237698
Autoritate contractantă
COMUNA GHIMPETENI (PRIMARIA COMUNEI GHIMPETENI OLT) (CUI 16393437)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.494.389 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.494.389 RON