Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare autorizata sisteme de scurgere la pamant a descarcarilor electrice atosferice

Număr anunț
DA34237710
Autoritate contractantă
Comuna Dragomiresti (CUI 4344627)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
917.713 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917.713 RON