Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Cutii Distributie, Punct Aprindere, Tablouri de Distributie de JT, Cutii Sectionare, Cutie de masurare (Lot 1); Blocuri de Masura si Protectie (Lot 2)
- Număr anunț
- CN1005895
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.143.150,84 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.11.2018 02:36
- Anunț de atribuire
- CAN1021194
- Termen limită
- 07.12.2018 14:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 212-486939
- Documentație de atribuire
- DF1029720
Documente
Documentația de atribuire
- Concepte logistice_Cutii_Lot 1.7z.p7s
- CONCEPT LOGISTIC_BMPM_BMPT_Lot 2.pdf.p7s
- CS_BMP-uri_lot 2.pdf.p7s
- CS_CD,PA,TDRI,CS,CM_lot 1.pdf.p7s
- EON SE_Supplier Code of Conduct EN_RO.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029720.pdf
- Formulare_NC_Produse.docx.p7s
- Model_Acord Cadru_1 furnizor.docx.p7s
- Model_contract_produse_CS_rev JURIDIC.docx.p7s
- MODEL-FISA PRODUS din Conceptul Logistic.doc.p7s
- Model_TG_produse.docx.p7s
- ST_Lot 1_Cutii distributie.7z.p7s
- ST_Lot 2_BMP.7z.p7s
Loturi (2)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cutii Distributie, Punct Aprindere, Tablouri de Distributie de … | — | — | — |
| 2 | Blocuri de Masura si Protectie | — | — | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
RECOMPLAST SRL CUI RO 1153363
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PGA ELECTRIC SRL CUI 13085777
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ELECTRO-ALFA INTERNATIONAL S.A. CUI RO 7348194
Asociați 1
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Valoare atribuită
0 RON
din 40.143.150,84 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 40.143.150,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.