Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
Achizitie „Autoturisme de teren”
- Număr anunț
- CN1005905
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074.398,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.055.600 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.11.2018 02:31
- Anunț de atribuire
- CAN1009473
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 212-484321
- Documentație de atribuire
- DF1029758
Documente
Documentația de atribuire
- 20181026_N___CONTRACT DE FURNIZARE RABLA 2018.doc.p7s
- 20181026_N___formulare.doc.p7s
- caiet de sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1029758.pdf
- specificatie tehnica.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
1.055.600 RON
din 1.074.398,47 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 18.798,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.