Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Sistem aerofoto digital
- Număr anunț
- CN1005938
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.267.985 RON
- Valoare atribuită
- 5.238.000 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.11.2018 02:16
- Anunț de atribuire
- CAN1009512
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 212-484452
- Documentație de atribuire
- DF1028832
Documente
Documentația de atribuire
- 20181015_N__Anexa1_Criterii_de_atribuire_Sistem_Digital.doc.doc.p7s
- 20181015_N__Anexa2_Justificare_Factori_Sistem_Digital.doc.doc.p7s
- 20181019_N_xx_CaietSarciniSistemAeroFotoDigital.doc.pdf.p7s
- 20181022_N_xx_Contract de furnizare.doc.p7s
- 20181022_N_xx_Formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1028832.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL CUI RO15110168
Valoare atribuită
5.238.000 RON
din 5.267.985 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 29.985 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.