Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,7% sub estimat
Incarcator frontal cu cupa mai mare de 2.5mc -1buc.”, pentru D.R.D.P. Bucuresti.
- Număr anunț
- CN1005911
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- COSTA UTILAJE S.R.L. (CUI 30043763)
- Cod CPV
- 43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 695.245,60 RON
- Valoare atribuită
- 502.900 RON 27,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.11.2018 01:50
- Anunț de atribuire
- CAN1013838
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 212-484364
- Documentație de atribuire
- DF1023611
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + Anexa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023611.pdf
- Formulare Incarcator frontal.doc.p7s
- Model = CONTRACT FURNIZARE = Incarcator frontal cu cupa mai mare de 2.5 mc - 1 buc - august 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UTIROM INVEST SRL CUI RO 33854107
Valoare atribuită
502.900 RON
din 695.245,60 RON estimat
27,7%
Adjudecat la 72,3% din estimat · economie 192.345,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.