Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat

Furnizare ecografe

Număr anunț
CN1005372
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
ELMED MEDICAL SRL (CUI 11017750)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.347.008 RON
Valoare atribuită
2.195.897 RON 6,4% sub estimat
Data publicării
03.11.2018 01:38
Anunț de atribuire
CAN1009891
Termen limită
19.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 212-484511
Documentație de atribuire
DF1027782

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 2.347.008 RON Adjudecat: 2.195.897 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecograf inalta performanta cu elastografie si contrast cu sonda… 327.416 RON
2 Ecograf pentru investigatii abdominale si vasculare cu sonda co… 178.172 RON
3 Ecograf pentru examinari abdominale cu sonda convexa si cu sond… 368.938 RON S.C. ELMED MEDICALS.R.L. 880.597 RON
4 Ecograf cu trusa pentru punctie biopsie-prostatica cu sonda end… 110.210 RON SIEMENS HEALTHCARE SRL 465.800 RON
5 Ecograf urologic multifunctional 511.659 RON
6 Ecograf stationar 3D/4D ultima generatie 850.613 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 849.500 RON ↓0,1%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

2.195.897 RON

din 2.347.008 RON estimat 6,4%

Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 151.111 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.