Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti de vizita

Număr anunț
DA34238040
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Cod CPV
30199730-6 · Carti de vizita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.264.762 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.264.762 RON