Ofertă acceptată Cumpărare directă

banner-cji

Număr anunț
DA34208263
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.153.510 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.153.510 RON