Ofertă acceptată Cumpărare directă

spalat auto interior -exterior

Număr anunț
DA34212326
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.098.178 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.098.178 RON