Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere curte si imprejmuire Gradinita Lumea Copiilor,str. Tineretului nr.10B

Număr anunț
DA34228385
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.956.324 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.956.324 RON