Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa AGRIMAX BKT TL pentru tractor-DA Arad

Număr anunț
DA34236787
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI 41228341)
Cod CPV
34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.540.498 RON
Data publicării
12.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.540.498 RON