Ofertă acceptată Cumpărare directă

VACUETTE 2ML EDTA INCHIDERE PRIN INSURUBARE

Număr anunț
DA34220486
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.958.261 RON
Data publicării
11.10.2023 11:23
Data finalizării
13.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.958.261 RON